1. جرثقیل بناگستر
  2. خرید انواع بالابر
  3. خرید جرثقیل سقفی اشتال (STAHL) + قیمت

خرید جرثقیل سقفی اشتال (STAHL) + قیمت

افرادی که در حوزه‌های صنعتی مشغول به فعالیت هستند مطمئناً بار‌ها در مورد جرثقیل اشتال و سایر محصولات این برند شنیده‌اند. شرکت‌های آلمانی همواره در تولید ماشین آلات صنعتی پیشرو بوده‌اند. زمانی که وارد بحث جرثقیل‌ها و بالابر‌ها نیز می‌شویم، این قاعده همچنان پابرجاست. واقعیت این است که جرثقیل‌های آلمانی جزء بهترین جرثقیل‌هایی هستند که در صنایع می‌توانند مؤثر عمل کنند.

برند اشتال، یکی دیگر از بهترین تولیدکننده‌های جرثقیل سقفی است. جرثقیل بناگستر، نمایندگی رسمی و قانونی جرثقیل‌های سقفی را در ایران به عهده دارد. می‌توانید باکیفیت‌ترین بالابر‌های اشتال را از این مجموعه خریداری نمایید. در این بخش از سایت جرثقیل بناگستر می‌خواهیم به معرفی جرثقیل اشتال و ویژگی‌ها و مشخصات آن بپردازیم.

شرکت جرثقیل‌سازی آلمانی اشتال

خرید جرثقیل سقفی (STAHL)

جرثقیل اشتال و سایر محصولات مربوط به این برند در شرکت اشتال آلمان ساخته می‌شوند. رافائل اشتال در سال ۱۸۷۶ شرکت اشتال را در شهر اشتوتگارت آلمان راه‌اندازی کرد. رافائل یک استاد فلزکار بود و کارخانه او ابتدا در حوزه تولید لوازم خانگی و محصولات مربوط به صنعت نساجی فعالیت می‌کرد. در سال ۱۸۹۷ پسر او، فردیناند اشتال، به شرکت پیوسته و شروع و طراحی و تولید جرثقیل‌ها کرد.

اولین جرثقیل اشتال این مجموعه در سال ۱۸۹۹ ساخته شد و به سرعت مورد توجه همگان در صنعت ماشین آلات قرار گرفت. امروزه این شرکت علاوه بر تولید جرثقیل‌ها، در زمینه تولید انواع محصولات مربوط به ماشین آلات، بالابر‌های صنعتی، لیفتینگ و… فعالیت دارد. همچنین این شرکت انواع قطعات مربوط به جرثقیل‌ها را طراحی و تولید می‌کند.

جرثقیل اشتال و نقش آن در صنایع

جرثقیل اشتال یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین بالابر‌های صنعتی است که برای جابه جایی و لیفتینگ بار‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. جرثقیل سقفی اشتال آلمان از آن جرثقیل‌هایی است که توانسته بهره وری و راندمان کار را در صنایع مختلف چند برابر کند. سرعت بالا، عملکرد قدرتمند و ایمنی زیاد از ویژگی‌های بارز جرثقیل اشتال هستند. اگر به دنبال خرید جرثقیل سقفی باکیفیت، قدرتمند و در عین حال کاربردی هستید، برند اشتال بهترین انتخابتان خواهد بود.

جرثقیل سقفی اشتال در هر صنعتی که فکرش را بکنید کاربرد دارد. از صنایع و کارگاه‌های کوچک با تناژ حمل بار یک تن گرفته تا صنایع بزرگ و کارخانه‌هایی با تناژ قابل حمل چند صد تن. در تمام این صنایع می‌توان رد پایی از جرثقیل اشتال را به راحتی یافت. برخی از مهم‌ترین صنایعی که می‌توانید جرثقیل سقفی اشتال آلمان را در آن به کار ببرید، به صورت زیر هستند:

• صنایع نساجی

• انبار‌ها و سوله‌ها

• صنایع فلزکاری، تولید اوراق فلزی، فولاد کاری و…

• صنایع خودروسازی، کشتی‌سازی، هواپیماسازی، هوافضا

• صنایع مربوط به ساخت ماشین آلات سنگین، ساخت وسایل حمل و نقل

• صنایع ساخت بتن پیش ساخته

• صنایع نفت و گاز، پتروشیمی

ویژگی‌های جرثقیل سقفی اشتال

خرید جرثقیل سقفی

جرثقیل اشتال به واسطه ویژگی‌هایی که دارد به بهترین جرثقیل سقفی دنیا تبدیل شده است. برای آن که بهتر با این جرثقیل سقفی آشنا شوید، می‌خواهیم ویژگی‌ها و مشخصات این جرثقیل را معرفی کنیم.

• جرثقیل سقفی اشتال آلمان از بهترین و باکیفیت‌ترین متریال‌ها ساخته می‌شود.

• این جرثقیل مجهز به ترمز‌های اضطراری جهت بالا بردن ایمنی در هنگام کار است.

• می توان در شرایط سخت کاری از این جرثقیل‌ها بدون هیچ نگرانی استفاده کرد.

• جرثقیل سقفی‌های اشتال می‌توانند بار را در جهات مختلف به صورت سه بعدی جابه جا کنند.

• سرعت این جرثقیل‌ها با وجود ایمنی بالا، بسیار زیاد بوده و سرعت انجام امور را افزایش می‌دهند.

• جرثقیل‌های ضد انفجار اشتال جزء ایمن‌ترین جرثقیل‌ها هستند که به هیچ وجه دچار انفجار و آتش سوزی نمی‌شوند.

• جرثقیل‌های این برند در مدل‌ها و تناژ بار قابل حمل مختلفی طراحی و ساخته می‌شوند. بنابراین در تمامی صنایع می‌توان از آن‌ها استفاده کرد.

• کار با جرثقیل‌های اشتال بسیار آسان بوده و به تخصص بالایی نیاز ندارد. بنابراین تمامی افراد می‌توانند با این جرثقیل‌ها کار کنند.

قدرت بالابر جرثقیل اشتال آلمان

یکی از سؤالاتی که بسیاری از خریداران جرثقیل اشتال می‌پرسند، میزان قدرت جرثقیل اشتال است. لازم است بدانید که قدرت بالابر جرثقیل را موتور گیربکس و وینچ جرثقیل تعین می‌کنند. مسلماً هر چه قدرت موتور گیربکس بالاتر باشد، قدرت بالابری جرثقیل اشتال بیشتر بوده و جرثقیل توانمندتر است. خوشبختانه جرثقیل سقفی اشتال آلمان مجهز به بهترین و باکیفیت‌ترین موتورگیربکس می‌باشد. همچنین هر چه قدرت موتور گیربکس بیشتر باشد، تناژ بار قابل حمل جرثقیل نیز افزایش می‌یابد. در واقع راز قدرت بالای این جرثقیل‌ها، در موتور گیربکس قدرتمند آن‌ها نهفته است. این دستگاه می‌تواند انرژی الکتریکی را به انرژی مکانیکی مورد نیاز برای لیفتینگ بار‌ها تبدیل کند.

کیفیت ساخت جرثقیل اشتال چگونه است؟

یکی از مهم‌ترین مسائلی که در مورد جرثقیل اشتال مطرح می‌شود، کیفیت ساخت آن است. کیفیت ساخت به متریال جرثقیل و اتصالات آن بازمیگردد. اتصالات جرثقیل بسیار مهم هستند. اگر اتصالات یک جرثقیل با کیفیت نباشند، جرثقیل ایمنی نخواهیم داشت. همچنین میزان مقاومت و استحکام متریال‌های به کار رفته برای تولید جرثقیل است که دوام و طول عمر آن را تعین می‌کنند.

خوشبختانه شرکت اشتال از درجه یک‌ترین متریال‌ها برای تولید محصولات خود بهره می‌برد. به همین دلیل است که جرثقیل اشتال در برابر زنگ خوردگی، حرارت، خوردگی ناشی از مواد خورنده، تغییرات آب و هوایی و… مقاوم است. جرثقیل سقفی اشتال آلمان می‌تواند در شرایط سخت کاری به خوبی به کارکرد فوق‌العاده خود ادامه دهد.

انواع مدل‌های جرثقیل سقفی اشتال آلمان

قیمت جرثقیل سقفی اشتال (STAHL)

خوشبختانه جرثقیل اشتال را می‌توان در مدل‌ها و تناژ بار قابل حمل مختلفی یافت. به همین دلیل است که می‌گوییم این جرثقیل در همه جا می‌تواند کاربردی باشد. جرثقیل‌های سقفی، موبایل، تلسکوپی، برجی و آویز جزء این جرثقیل‌ها هستند. جرثقیل‌های سقفی در انواع یک پل و دوپل ساخته می‌شوند.

جرثقیل‌های دوپل اشتال ظرفیت بار قابل حمل بسیار بالایی داشته و در صنایع بزرگ به خوبی پاسخگوی تمامی نیاز‌ها هستند. همچنین جرثقیل‌های بازویی و دروازه‌ای اشتال برای استفاده در انواع کارگاه‌ها و کارخانه‌ها تولید می‌شوند.

قطعات جرثقیل سقفی اشتال آلمان

جرثقیل بناگستر تمامی قطعات مربوط به جرثقیل اشتال را در اختیار متقاضیان عزیز قرار می‌دهد. قطعات جرثقیل سقفی اشتال، جزء باکیفیت‌ترین و بهترین قطعات مربوط به جرثقیل‌های سقفی هستند. این قطعات می‌توانند موتور گیربکس، قلاب (هوک)، درام، سیم بکسل، زنجیر فولادی، ترمز جرثقیل، بلوک باربر، سیستم الکتریکی و… باشند. تمامی قطعات جرثقیل سقفی اشتال را می‌توانید از طریق شرکت جرثقیل بناگستر تهیه نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این قطعات تنها کافیست با کارشناسان فروش شرکت در ارتباط باشید.

نمایندگی اشتال در ایران

اگر قصد خرید جرثقیل اشتال را دارید، توصیه می‌کنیم خرید خود را از طریق نمایندگی معتبر و رسمی انجام دهید. نمایندگی‌های اشتال تمامی محصولات و قطعات مربوط به این شرکت را به صورت اورجینال و کاملاً اصل ارائه می‌دهند. بنابراین می‌توانید با خیال راحت جرثقیل سقفی اشتال را با گارانتی و خدمات پس از فروش از نمایندگی تهیه نمایید.

جرثقیل بناگستر بهترین نمایندگی اشتال در ایران است که تمامی جرثقیل‌های این شرکت را به کشور وارد می‌کند. بنابراین با خیال راحت می‌توانید قطعات مربوط به این برند را نیز از همین شرکت خریداری نمایید.

قیمت جرثقیل اشتال چقدر است؟

مسأله‌ای که در هنگام خرید جرثقیل اشتال باید به آن توجه کنید، قیمت جرثقیل است. از آن جایی که برند اشتال یک برند آلمانی و اروپایی است، قیمت محصولات آن بیشتر از برند‌های دیگر می‌باشد. زیرا محصولات این شرکت از نظر کیفیت ساخت و قدرت عملکرد یک سروگردن از محصولات دیگر برند‌ها بالاتر هستند. اگر قصد خرید جرثقیل سقفی اشتال آلمان را دارید، بهتر است بودجه مناسبی را برای خرید آن در نظر بگیرید.

جرثقیل بناگستر تمامی محصولات برند اشتال را با قیمت بسیار مناسب و منصفانه در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. متأسفانه برخی مراکز و نمایندگی‌ها این محصولات را به دلیل آلمانی بودن برند با قیمت بالا و غیرواقعی به فروش می‌رسانند. اما هدف شرکت جرثقیل بناگستر تنها راحتی بیشتر متقاضیان است. بنابراین از این جهت می‌توانید بدون هیچ نگرانی خرید خود را از جرثقیل بناگستر انجام دهید.

خرید جرثقیل سقفی اشتال آلمان از جرثقیل بناگستر

علاوه بر ارائه جرثقیل اشتال با قیمت مناسب، ارائه گارانتی نامه معتبر و برخورداری از خدمات پس از فروش جرثقیل نیز مهم است. جرثقیل‌ها جزء ماشین آلاتی هستند که مدام به تعمیر و سرویس کردن نیاز دارند. شاید جرثقیل اشتال به تعمیر کردن زیاد نیاز پیدا نکند. اما سرویس مرتب آن واجب است.

خوشبختانه در این مورد تیم متخصص جرثقیل بناگستر همواره در کنار شما خواهد بود. می‌توانید جهت سرویس کردن و برطرف کردن تمامی مشکلات جرثقیل سقفی اشتال از کمک تیم متخصص جرثقیل بناگستر استفاده کنید. بنابراین حتماً در انتخاب شرکت تأمین‌کننده جرثقیل خود دقت کنید. زیرا این موضوع می‌تواند به راحتی هر چه بیشتر شما کمک کند.

جمع‌بندی

در این مقاله از سایت جرثقیل بناگستر به معرفی کامل جرثقیل اشتال و ویژگی‌های این جرثقیل با کیفیت پرداختیم. همچنین مدل‌های متنوع این جرثقیل را معرفی کرده و خدمات نمایندگی را نیز توضیح دادیم.

اگر در خصوص خرید این جرثقیل‌ها و محصولات مرتبط با این برند هر سؤالی دارید، با کارشناسان فروش جرثقیل بناگستر تماس بگیرید. کارشناسان فروش می‌توانند به تمامی ابهامات و سؤالات شما در این زمینه به صورت کامل پاسخ دهند.

 

‫0/5 ‫(0 نظر)
دسته‌ها: خرید انواع بالابر
برچسب‌ها:
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
مشاوره رایگان